Zábavná reklama od Volva, v ktorej si vodič kamiónu žije na vysokej nohe

Automobilka Volvo, ktorá vyrába aj nákladné autá má na svojom kanáli už veľa zábavných videí a rozhodne s tým neskončila.  Týmto videom sa nám snažia poukázať na spotrebu paliva pri nových nákladných vozidlách z dielne Volvo, ktoré sú vybavené novým motorom pod názvom Turbo Compound. Výrobcovia sľubujú, že s týmto novým vznetovým motorom dosiahnú ich nákladné autá menšiu spotrebu paliva až o 11% oproti starším strojom. Tieto agregáty v nákladných autách Volvo majú označenie VNL.

Reklama je zameraná na šoféra kamiónu Boba a práve, ktorý si za ušetrené peniaze z vďaka nižšej spotrebe paliva užíva jazdu v kamióne značky Volvo. Za tieto peniaze si totižto zájde na drahú večeru, bowling a ako správny kamiónista si nechá urobiť zlatý zub.

Toto video je pravdivé ale len pokiaľ vlastníte kamiónovú dopravu. Bohužiaľ, pokiaľ pre ňu len jazdíte, tieto peniaze by ste neušetrili vy, ale práve majiteľ tejto spoločnosti. Spoločnosť Volvo tvrdí že pri stálej priemernej cene paliva, nájazdu niečo cez 200 tisíc kilometrov a 11% úspore paliva, by tento kamión dokázal ušetriť približne 1100 eur.

Video si môžete pozrieť tu:

Volvo Trucks North America

Tomáš Novák

Volám sa Tomáš Novák a som automobilový nadšenec, mechanik a prevádzkovateľ automagazínu AutoBlink.sk, ktorý od roku 2019 prináša dôležité informácie zo sveta automobilov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *