O nás

Stránka AutoBlink.sk je online automobilový magazín, ktorý vznikol v roku 2020 s cieľom pomôcť všetkým majiteľom automobilov s riešením porúch. Portál sa okre toho zameriava aj na všetky dôležité veci ohľadom áut, legislatívy, jendotlivých porúch automobilov a možností ich opráv. Je to miesto, kde sa snažíme udržiavať komunitu automobilových nadšencov. Na našej stránek nájdete tieto kategórie obsahu:

  • Novinky – nové a zaujímavé informácie z automobilového sveta, pričom sa sa tu dočítate nie len o nových modeloch áut, ale aj o ich technológii či iných zaujímavých faktoch.
  • Autoškola – kategória autoškola testy slúži výhradne pre ľudí, ktorí chcú získať vodičský preukaz. Svoje vedomosti si tu však môžu otestovať aj ľudia, ktorí už dávno vodičský preukaz majú, no chcú sa ubezpečiť vo svojich znalostiach na ceste.
  • Porucha – v kategórii poruchy sa budeme venovať najčastejším poruchám či problémom, ktoré trápia automobily a ich komponenty. V tejto kategórii teda preberieme rôzne poruchy automobilov, ich prejavy a následky, ale aj to, ako je možné tieto poruchy odstrániť.
  • Technika – technika je kategória, v ktorej sa dozviete nie len o všetkých častiach automobilov, ale aj iných informáciach o komponentoch, ktoré nie priamo súvisia s automobilmi, no majú k nim veľmi blízko. V tejto kategórii sa pozrieme napríklad na  rôzne motory a iné súčiastky, bez ktorých by sa žiaden automobil nezaobišiel.

Prevádzkovateľom portálu AutoBlink.sk je Tomáš Novák – automobilovaný nadšenec a online marketér.